Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Zwyczajni i Członkowie Założyciele Stowarzyszenia

  1. Anzelewicz Krzysztof – Port Economy Professional, wiceprezes Stowarzyszenia Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu
  2. Barańska Liliana – dyrektor, Bałtycka Akademia Umiejętności
  3. Bieńkowska Daria, dr, Akademia Pomorska
  4. Biłat Danuta – Transport Economy Professional
  5. Brodecki Zdzisław, prof.  – przewodniczący THINK TANKu MORSKIEGO i KOSMICZNEGO
  6. Buczkowski Andrzej, NorthWindEnergy
  7. Chłopecki Jerzy – komandor rezerwy
  8. Cieślak Andrzej – Urząd Morski w Gdyni
  9. Christowa Czesława, prof. ZUT Szczecin, prezes  Instytutu Transportu, Spedycji i Logistyki
  10. Chyc Paweł, dr prawa morskiego, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, członek Komisji Prawa Morskiego
  11. Długosz Zdzisław – Instytut Badań nad Bezpieczeństwem
  12. Dobrowolski Krzysztof, prof.  –  Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Gdański
  13. Elwertowska Agnieszka, Cosmonaut Candidate, BSW
  14. Gazdowska Eliza, dyrektor marketingu PARTNER-SHIP
  15. Gil Piotr – GrECo JLT Polska
  16. Grzybowski Marek, prof. AM Gdynia – Akademia Morska w Gdyni, Kierownik Katedry Ekonomii i Zarządzania
  17. Grzelakowski Andrzej, prof.  – dziekan wydziału WPiT, Akademia Morska w Gdyni; Prezes Rady Nadzorczej ZMP Gdynia
  18. Igielski Michał, dr  – Akademia Morska w Gdyni, Katedra Ekonomii i Zarządzania
  19. Jakubczyk Józef – ekspert ds. morskich technologii militarnych, OBR CTM
  20. Jarosiński Janusz – prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. do 2016 r.
  21. Jaszowski Władysław – dziennikarz gospodarczy
  22. Jaś Zbigniew – radca prawny
  23. Jurkowski Ryszard, dr – ekonomista
  24. Juszczyszyn Józef – ekspert, spedycja, logistyka
  25. Kamiński Marek – podróżnik, biznesmen
  26. Karnicki Zbigniew, dr – Morski Instytut Rybacki
  27. Kilian Andrzej, dr inż. – dyrektor OBR Centrum Techniki Morskiej S.A.
  28. Kuchnowski Lech – dyrektor
  29. Królikowski Andrzej, dr –  prezes Zarządu Ligi Morskiej i Rzecznej
  30. Krasnodębski Grzegorz, kmdr prof. Akademia Marynarki Wojennej, Prodziekan ds. Nauki, Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich
  31. Konopacka Magdalena, dr, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu
  32. Lewandowski Jerzy, dr – Sekretarza Generalny – Krajowa Izba Gospodarki Morskiej
  33. Lewandowski Andrzej – Geomor Ltd. Gdańsk
  34. Linkowski Tomasz, prof. nadzw. – dyrektor, Morski Instytut Rybacki
  35. Lipski Marek – ekspert
  36. Masny Piotr – Seatrans Crewing S.A.
  37. Mickiewicz Piotr, prof.  – Dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej
  38. Milczewski Grzegorz – ekspert ds. morskich
  39. Naskręt Alfred – kpt.ż.w., Szkoła Morska w Gdyni
  40. Nawrocki Witold – kpt.ż.w., Stowarzyszenie Kapitanów Żeglugi Wielkiej w Gdyni
  41. Niemiec Ryszard – ekspert żeglugowy
  42. Marek Robert – prezes zarządu HTPCS
  43. Nowakiewicz Zbigniew – ekspert żeglugowy
  44. Ozygała Krzysztof, właściciel, prezes zarządu PARTNER-SHIP
  45. Palmowski Tadeusz, prof.  – Kierownik Katedry  Geografii Rozwoju Regionalnego, Uniwersytet Gdański
  46. Pawłowski Artur – Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
  47. Piasecki Maciej, NAVIONICS
  48. Polkowska Małgorzata, prof., Akademia Sztuki Wojennej, – kierownik Katedry PRAWA WOJSKOWEGO I KONFLIKTÓW ZBROJNYCH
  49. Pliński Marcin, prof. – Uniwersytet Gdański, Redaktor Naczelny czasopisma naukowego „Oceanological and Hydrobiological Studies”
  50. Rychlicki Krzysztof – prezes zarządu PPH ‘Dalmor” Gdynia
  51. Rogoziński Andrzej – prezes zarządu Polcargo Ltd. Gdynia
  52. Smolarek Zbigniew – Petrobaltic Ltd. Gdańsk
  53. Schon Jerzy – ekspert ubezpieczeniowy
  54. Skelnik Julian – chairman of the Baltic Port Organization, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.,
  55. Skwiercz Stefan – właściciel Posesor Surveyor Gdynia
  56. Starnawski Jerzy – Członek Zarządu, Zastępca Dyrektora PPP Naftoport Ltd. Gdańsk
  57. Stateczny Andrzej, prof., Politechnika Gdańska; właściciel Marine Technology
  58. Stefaniak Lechosław – dziennikarz gospodarczy
  59. Stawski Andrzej – AStawski Shipbrokers
  60. Szymanowska Beata – Zarząd Morskiego Portu Gdynia
  61. Toczek Ryszard – Urząd Miasta Gdynia, Naczelnik Biura Rozwoju Miasta
  62. Topolska Paulina, mgr, Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa, sekretarz Komitetu Nauk Kosmicznych PAN
  63. Ostrowska Mirosława, prof. Instytut Oceanologii PAN, satelitarny monitoring środowiska Morza Bałtyckiego SatBałtyk
  64. Studziński Robert – ODYS Shipyard Ltd. Gdańsk
  65. Wędziński Maciej – Maritime Wortal, WYDAWNICTWO LINK Ltd. Szczecin
  66. Węglewski Konrad – Czarny Tulipan Ltd. Gdynia
  67. Więckowski Marcin, Prezes WHIZBRAND GROUP
  68. Wittbrodt Edmund – prof., Politechnika Gdańska, przewodniczący Komitetu Nauk Kosmicznych PAN
  69. Wojciechowski Stanisław – ODYS Shipyard Ltd. Gdańsk
  70. Zbigniew Zienowicz, dr inż.  Prezes Hydromega
  71. Ziółkowski Tomasz – ekspert