Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Zwyczajni i Członkowie Założyciele Stowarzyszenia

  1. Anzelewicz Krzysztof – Port Economy Professional, wiceprezes Stowarzyszenia Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu
  2. Barańska Liliana – dyrektor, Bałtycka Akademia Umiejętności
  3. Bieńkowska Daria, dr, Akademia Pomorska, Komitet Nauk Kosmicznych PAN GDAŃSK
  4. Biłat Danuta – Transport Economy Professional
  5. Brodecki Zdzisław, prof.  – przewodniczący THINK TANKu MORSKIEGO i KOSMICZNEGO
  6. Buczkowski Andrzej, NorthWindEnergy
  7. Chłopecki Jerzy – komandor rezerwy
  8. Cieślak Andrzej – Urząd Morski w Gdyni
  9. Christowa Czesława, prof. ZUT Szczecin, prezes  Instytutu Transportu, Spedycji i Logistyki
  10. Chyc Paweł, dr prawa morskiego, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, członek Komisji Prawa Morskiego
  11. Długosz Zdzisław – Instytut Badań nad Bezpieczeństwem
  12. Dobrowolski Krzysztof, prof.  –  Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Gdański
  13. Elwertowska Agnieszka, Cosmonaut Candidate, BSW
  14. Gazdowska Eliza, dyrektor marketingu PARTNER-SHIP
  15. Gil Piotr – GrECo JLT Polska
  16. Grzybowski Marek, prof. AM Gdynia – Akademia Morska w Gdyni, Kierownik Katedry Ekonomii i Zarządzania
  17. Grzelakowski Andrzej, prof.  – profesor, Uniwersytet Morski w Gdyni
  18. Igielski Michał, dr  – Akademia Morska w Gdyni, Katedra Ekonomii i Zarządzania
  19. Jakubczyk Józef – ekspert ds. morskich technologii militarnych, OBR CTM
  20. Jarosiński Janusz – prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. do 2016 r.
  21. Jaszowski Władysław – dziennikarz gospodarczy
  22. Jaś Zbigniew – radca prawny
  23. Jurkowski Ryszard, dr – ekonomista
  24. Juszczyszyn Józef – ekspert, spedycja, logistyka
  25. Kamiński Marek – podróżnik, biznesmen
  26. Karnicki Zbigniew, dr – Morski Instytut Rybacki
  27. Kilian Andrzej, dr inż. – dyrektor OBR Centrum Techniki Morskiej S.A.
  28. Kuchnowski Lech – dyrektor
  29. Królikowski Andrzej, dr –  prezes Zarządu Ligi Morskiej i Rzecznej
  30. Krasnodębski Grzegorz, kmdr prof. Akademia Marynarki Wojennej, Prodziekan ds. Nauki, Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich
  31. Kołtonik Marek, Dyrektor, TECHWID
  32. Konopacka Magdalena, dr, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu
  33. Lewandowski Jerzy, dr – Sekretarza Generalny – Krajowa Izba Gospodarki Morskiej
  34. Lewandowski Andrzej – Geomor Ltd. Gdańsk
  35. Linkowski Tomasz, prof. nadzw. – dyrektor, Morski Instytut Rybacki
  36. Lipski Marek – ekspert
  37. Masny Piotr – Seatrans Crewing S.A.
  38. Mickiewicz Piotr, prof.  – Dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej
  39. Milczewski Grzegorz – ekspert ds. morskich
  40. Milewski Jacek, Dyrektor ds. Finansowych, CRIST
  41. Naskręt Alfred – kpt.ż.w., Szkoła Morska w Gdyni
  42. Marek Robert – prezes zarządu HTPCS
  43. Ozygała Krzysztof, właściciel, prezes zarządu PARTNER-SHIP
  44. Palmowski Tadeusz, prof.  – Kierownik Katedry  Geografii Rozwoju Regionalnego, Uniwersytet Gdański
  45. Piasecki Maciej, dyrektor, Baltnet Marine
  46. Polkowska Małgorzata, prof., Akademia Sztuki Wojennej, – kierownik Katedry PRAWA WOJSKOWEGO I KONFLIKTÓW ZBROJNYCH
  47. Pliński Marcin, prof. – Uniwersytet Gdański, Redaktor Naczelny czasopisma naukowego „Oceanological and Hydrobiological Studies”
  48. Rutkowski Jan, właściciel TECHWID
  49. Skwiercz Stefan – właściciel Posesor Surveyor Gdynia
  50. Starnawski Jerzy – Członek Zarządu, Zastępca Dyrektora PPP Naftoport Ltd. Gdańsk
  51. Stateczny Andrzej, prof., Politechnika Gdańska; właściciel Marine Technology
  52. Stefaniak Lechosław – dziennikarz gospodarczy
  53. Stawski Andrzej – AStawski Shipbrokers
  54. Szymanowska Beata – Zarząd Morskiego Portu Gdynia
  55. Toczek Ryszard – Urząd Miasta Gdynia, Naczelnik Biura Rozwoju Miasta
  56. Topolska Paulina, mgr, Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa, sekretarz Komitetu Nauk Kosmicznych PAN
  57. Ostrowska Mirosława, prof. Instytut Oceanologii PAN, satelitarny monitoring środowiska Morza Bałtyckiego SatBałtyk
  58. Studziński Robert – ODYS Shipyard Ltd. Gdańsk
  59. Wędziński Maciej – Maritime Wortal, WYDAWNICTWO LINK Ltd. Szczecin
  60. Węglewski Konrad – Czarny Tulipan Ltd. Gdynia
  61. Więckowski Marcin, Prezes WHIZBRAND GROUP
  62. Wittbrodt Edmund – prof., Politechnika Gdańska, przewodniczący Komitetu Nauk Kosmicznych PAN
  63. Wojciechowski Stanisław – ODYS Shipyard Ltd. Gdańsk
  64. Zbigniew Zienowicz, dr inż.  Prezes Hydromega
  65. Ziółkowski Tomasz – ekspert